همایش برند اورلین و اگزاسین شرکت فارمد سلامت سینا در استان فارس


سری همایش های استانی داروخانه های سراسر کشور به میزبانی شرکت داروسازی فارمد سلامت سینا با برگزاری اولین همایش در روز یکشنبه 1402/02/24در استان فارس آغاز شد. این همایش ها با هدف دیدار با داروسازان و پرسنل داروخانه ها و قدردانی از همراهی ایشان با شرکت فارمد سلامت سینا در راستای عرضه بهتر محصولات تخصصی این شرکت به مصرف کنندگان، معرفی کلیه محصولات تخصصی از لحاظ مواد مؤثره و مکانیسم عمل آنها، رونمایی از محصولات جدید و همچنین ارزیابی نظرات و بازخورد مصرف کنندگان از دیدگاه داروخانه ها، برگزار می گردد.
این همایش که با حضور داروسازان و پرسنل 80 داروخانه از سراسر استان فارس برگزار گردید، با استقبال پرشور و گسترده از کلیه محصولات شرکت فارمد سلامت سینا روبرو شد. با توجه به تنوع محصولات تخصصی پوست با برندهای اگزاسین و اورلین، در بخش بررسی نظرات مصرف کنندگان شاهد درصد بالای رضایت افراد از ساختار بسیار سبک کرم های بر پایه اوره از برند اورلین بوده و این محصولات در استان فارس بسیار مورد توجه قرار گرفته و تأمین کننده نیاز مصرف کنندگان بوده است.
با توجه به اهمیت استفاده از کرم های بر پایه اوره و اوسرین به عنوان یکی از راه های کمک به بهبود و تسکین خشکی های شدید و مزمن پوست و کنترل التهابات ناشی از درماتیت آتوپیک؛ استفاده مستمر این کرم ها در طول مدت درمان برای بیماران حائز اهمیت است. از آنجاکه عموما مصرف محصولات حاوی اوره برای بیماران و افراد دارای پوست خشک به دلیل ایجاد احساس ناخوشایند چربی زیاد و سنگینی روی سطح پوست مطلوب نیست، اما فرمولاسیون ویژه و متمایز لوسیون و کرم های حاوی اوره شرکت فارمد سلامت سینا به گونه ای طراحی شده است که محصولات دارای بافت بسیار سبک و متناسب با نیاز مصرف کنندگان بوده و علاوه بر تأمین رطوبت مورد نیاز با فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی پوست (NMFs) و بهبود فرآیند بازسازی، به سرعت جذب پوست شده و اثر چربی و حس ناخوشایند برای مصرف کننده به همراه ندارد. این موضوع نقطه قوتی جهت ادامه روند درمان در بیماران مبتلا به اگزما و احیای سلامت و لطافت پوست در افرادی که از خشکی های شدید پوستی رنج می برند می باشد.
شرکت فارمد سلامت سینا مفتخر است که توانسته با درنظر گرفتن نیازهای افراد و با توجه به تنوع اقلیم و شرایط آب و هوایی در نقاط مختلف کشور و بررسی علل ایجاد واکنش های آلرژیک و مشکلات پوستی در افراد مختلف جامعه، تمامی دغدغه های مصرف کنندگان را درنظر گرفته و با تکیه بر دانش و استفاده از فناوری های جدید، با تولید محصولات با کیفیت مطلوب و اثربخشی بالا در راه رضایت مردم عزیز در سراسر کشور قدم بر می‌دارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *