همایش معرفی محصولات برند اورلین و اگزاسین شرکت فارمد سلامت سینا استان بوشهر 1402


دومین همایش از سری همایش های استانی داروخانه های سراسر کشور به میزبانی شرکت داروسازی فارمد سلامت سینا روز دوشنبه 25/02/1402 در استان بوشهر با حضور داروسازان و پرسنل 60 داروخانه از سراسر استان بوشهر برگزار گردید.
در این همایش کلیه محصولات تخصصی لاین پوستی شرکت فارمد سلامت سینا به ویژه محصول کرم اگزما کنترل (Eczema Control Cream) کودکان و بزرگسالان از برند اگزاسین مورد بررسی قرار گرفت. از مسائل مهم مورد بحث در این نشست بررسی دلایل فراوانی و شیوع بالای انواع اگزما در استان بوشهر و میزان اثربخشی محصولات مرتبط در کنترل و کمک به بهبود واکنش های آلرژیک پوستی بود.
با توجه به مطالعات انجام شده، فراوانی بیماری های آلرژیک در سال های اخیر در استان بوشهر رو به افزایش بوده است. بطورکلی عوامل مختلفی نظیر مصرف انواع فست ‌فودها و سس‌ها، غذاهای دریایی به ویژه سخت‌پوستان، مصرف آنتی‌بیوتیک ‌ها و استامینوفن، کمبود ویتامینD ، مصرف دخانیات و نگهداری از حیوانات خانگی می توانند زمینه ساز بروز انواع آلرژی در افراد باشند.
نتایج تحقیقات انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نشان داده است که با توجه به موقعیت جغرافیایی استان بوشهر، آب و هوای گرم و مرطوب و وجود گرده علف‌ های هرز و درختان از جمله درخت زبان گنجشک می تواند از عوامل مهم در بروز حساسیت و واکنش های آلرژیک در بدن افراد در این منطقه باشد. از دیگر عوامل مؤثر در شیوع آلرژی در استان بوشهر می توان به آلودگی هوا به ویژه وجود ریزگردها و گرد و غبار اشاره کرد که در تشدید بیماری‌ های پوستی و بروز انواع اگزما نقش مهمی دارد. در مطالعات انجام شده در این استان مشاهده شده است که امکان انحراف سیستم ایمنی بدن و ابتلا به بیماری های حساسیتی در فردی که در معرض ریزگردها بوده، بسیار بالا است. بنابراین تشخیص و درمان آلرژی و به ویژه انواع اگزما در استان بوشهر بسیار حائز اهمیت است.
استان بوشهر با توجه به درصد روبرو به افزایش انواع اگزما و فراوانی موارد واکنش پوستی نسبت به جمعیت آن؛ یکی از بزرگترین متقاضیان مصرف کرم های اگزما کنترل اگزاسین می ‌باشد. با توجه به شیوع بالای حساسیت های پوستی در این استان و اثرات منفی آن بر کیفیت زندگی مردم، کرم اگزما کنترل اگزاسین شرکت فارمد سلامت سینا با فرمولاسیون ویژه و اثربخش خود توانسته در کنترل علائم اگزما و التیام التهابات پوستی مصرف کنندگان در این استان بسیار تأثیرگذار باشد. در این همایش، با توجه به اعلام داروخانه های استان بوشهر به نیاز به استفاده از محصولات مؤثر و بدون اثرات جانبی در کمک به درمان علائم آلرژی و واکنش های پوستی؛ کرم اگزما کنترل اگزاسین با استقبال گسترده و درصد رضایت بالای مصرف کنندگان در بهبود و تسکین سوزش، خارش و بهبود التهابات و علائم اگزما در این استان روبرو بوده است و شرکت فارمد سلامت سینا مفتخر است که توانسته با تکیه بر دانش و تولید محصولات تخصصی پوست گامی مؤثر در کمک به ارتقاء سطح سلامت جامعه به ویژه مردم شریف استان بوشهر بردارد.
در این نشست به رسم سری همایش های شرکت فارمد سلامت سینا در استان های کشور، از داروخانه های استان بوشهر که در جهت دسترسی عموم مصرف کنندگان به محصولات تخصصی در این استان خانواده بزرگ فارمد سلامت سینا را همراهی می‌کنند تقدیر و تشکر به عمل آمد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *