حضور شرکت داروسازی فارمد سلامت سینا در سی و سومین کنگره سالیانه جامعه پزشکان متخصص داخلی


سی و سومین کنگره  سالیانه جامعه پزشکان متخصص داخلی در تاریخ 23 لغایت 26 خرداد ماه 1402 مصادف با 13-16 June به همت انجمن متخصصین داخلی در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار گردید. در این کنگره، همایش های علمی در تخصص های غدد، روماتولوژی ، عفونی ، گوارش، نورولوژی برگزار گردید. افتتاح این کنگره با خیر مقدم توسط جناب آقای دکتر ایرج خسرونیا ( رییس هیات مدیره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران ) آغاز شد.

شرکت فارمد سلامت سینا  این بار هم با سطح دانش علمی، فنی و تخصصی بالا در این کنگره حضور پیدا کرد و اقدام به معرفی محصولاتی چون کپسول آیرون فورت و محصولات ساشه ای  دایرکت ( منیزیم، ال- کارنیتین، ال -آرژنین و ویتامین C) نمود و با استقبال بسیار زیادی از جانب جامعه پزشکان متخصص و بازدیدکنندگان دیگر رو به رو شد. کپسول آیرون فورت محصولی منحصر بفرد برای رفع هر گونه آنمی و کم خونی در بیماران با دوز 100 میلی گرم المنتال و ویژگی دئودنال با هدف بهبود سلامت، رفع سریعتر آنمی و کاهش عوارض ناشی از مصرف آهن به پزشکان متخصص داخلی معرفی شد. محصولات ساشه ای دایرکت نیز با هدف جذب و اثرگذاری سریعتر به دلیل روش مصرف متفاوت آن (جذب از طریق پرزهای چشایی زبان) به بازدیدکنندگان معرفی شد و به تمام سوال های آنها در ارتباط با نحوه مصرف و مدت زمان اثرگذاری این مکمل ها، پاسخ داده شد. بازدیدکنندگان پس از شنیدن توضیحات و سمپلینگ این محصولات، بازخورد بسیار مثبتی ارائه دادند و مشتاق به مصرف آنها شدند. همچنین غرفه فارمد سلامت سینا در این کنگره افتخار میزبانی جناب آقای دکتر جواد ملکی، فوق تخصص قلب و عروق و توراکس (ریه) از آمریکا و تیم همراه ایشان بودند که پس از بازدید از غرقه و شنیدن توضیحات تیم فروش و ارائه کاتالوگ و سمپل محصولات شرکت فارمد سلامت سینا استقبال ویژه ای از نوع محصولات کردند.

در آخرین روز برگزاری این کنگره، به پاس زحمات فراوان و تلاش های بی دریغ شرکت فارمد سلامت سینا در راستای ارایه محصولاتی در جهت بهبود سلامت جامعه، لوح تقدیری از جانب جناب آقای دکتر کیوان الچیان به همراه دکتر سینا کوثری، دبیر اجرائی کنگره به شرکت فارمد سلامت سینا اهداء شد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *