درباره فارمد سلامت سینا

نامی درکنار برند های جهانی

شرکت دارویی فارمد سلامت سینا در سال 1399 در جهت ارتقاء تولید مکمل های غذایی ، محصولات دارویی و داروهای متشکل از مواد موثره خالص گیاهی و طبیعی با تکیه بر نوآوری، خلاقیت و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، استفاده از فن‌آوری روز دنیا و آگاهی از مسئولیت خود نسبت سلامت جامعه پا به عرصه وجود نهاد.

image

سبد محصولات در یک نگاه 

8محصولات پوستی
27مکمل های غذایی
5مکمل های طبیعی
image
image

همکاری با برترین برند های جهانی

هولیستیکا
شرکت هولیستیکا در سال 1986 توسط گیسلین گربر بر اساس تداوم سیاست تولید مکمل های غذایی با کیفیت بالا و منحصراً از منابع طبیعی و گیاهی تاسیس گردید. حفظ تعادل لازم در دریافت انواع ریزمغذی های ضروری برای انسان، همچنین تعادل در دریافت و مصرف انرژی و سازگاری و هماهنگی بین اجزاء مواد غذایی موضوع مهمی است که هولیستیکا در تهیه فرآورده های خود همواره مد نظر داشته است.
ترادافارما
ترادافارما یک شرکت جوان و پویای سوئیسی است که در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش محصولات نوآورانه در زمینه سلامت جنسی مردان فعالیت می کند.هدف و ماموریت ترادافارما همراهی و حمایت از مردان در طول تمام مراحل رشد جنسی خود از دوران کودکی تا سالمندی می باشد.
فازیلب
لابراتوارهای تخصصی فازیلب با بهره گیری از تجربه ای 30 ساله به عنوان نوآورترین کمپانی در تولید محصولات درمانی، مراقبتی و زیبایی پوست در جهان شناخته شده است. مقر اصلی فازیلب در کشور فرانسه می باشد و سایت تولیدی بسیار مجهز و فناورانه آن در شهر مارسی فرانسه واقع شده است.

فرصت های شغلی فارمد سلامت سینا