همایش معرفی محصولات برند اورلین و اگزاسین شرکت فارمد سلامت سینا استان مازندران 1402


سومین همایش از سری همایش های استانی داروخانه های سراسر کشور روز سه شنبه مورخ 23/03/1402 در شهر قائمشهر به میزبانی شرکت داروسازی فارمد سلامت سینا برگزار شد. در این همایش که با هدف دیدار با داروسازان و پرسنل داروخانه ها و به منظور قدردانی از همراهی ایشان با شرکت فارمد سلامت سینا در جهت عرضه بهتر محصولات به مصرف کنندگان برگزار گردید؛ کلیه محصولات مراقبت از پوست شرکت فارمد سلامت سینا معرفی شده و نظرات مصرف کنندگان از دیدگاه داروخانه ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. همچنین در این نشست از محصولات جدید شرکت فارمد سلامت سینا رو نمایی شد.

این همایش که با حضور داروسازان و پرسنل 50 داروخانه از شهرهای شرق استان مازندران برگزار گردید با استقبال پرشور داروخانه ها و انتقال و ارائه نظرات ارزشمند مشتریان روبرو شد که موجب دلگرمی شرکت فارمد سلامت سینا در جهت تولید و عرضه هرچه بهتر محصولات است. رضایت بالای مصرف کنندگان از محصولات تخصصی برندهای اورلین و اگزاسین شرکت فارمد سلامت سینا نشان دهنده تولید باکیفیت این محصولات می باشد که توانسته جایگاه ممتازی را در میان سایر رقبای تجاری خود به دست آورد. آنچه در ارزیابی محصولات تخصصی شرکت فارمد سلامت سینا در میان مصرف کنندگان در استان مازندران بسیار مورد توجه قرار گرفت، استقبال گسترده پزشکان متخصص بیماری های زنان و زایمان از محصول لوسیون شوینده دست، صورت و بدن بزرگسال اگزاسین بود.

خشکی پوست در دوران بارداری از شایع ‌ترین مشکلاتی است که مادران باردار با آن مواجه می‌شوند که تحت تأثیر عوامل مختلف از جمله تغییرات هورمونی در طول دوره بارداری ممکن است در نقاط مختلف صورت و بدن ایجاد شود. از رایج‌ ترین علائم خشکی پوست در بارداری می‌توان به پوسته ‌پوسته شدن پوست اشاره کرد که با احساس خارش همراه بوده و بیشتر در نواحی شکم رخ می‌دهد و در برخی مواقع با التهاب و قرمزی پوست همراه است که برای مادر ناخوشایند است. یکی دیگر از مشکلات شایع پوستی در دوران بارداری ایجاد کهیر در پوست است که با خارش و قرمزی پوست همراه بوده و ممکن است در اثر عوامل آلرژیک مختلف در فرد ایجاد شود.

از جمله از راه‌ های کنترل و پیشگیری از ابتلا به خشکی پوست در دوران بارداری اجتناب از مصرف شوینده های قلیایی و عوامل خشک کننده پوست مانند انواع صابون ‌ها و محصولات شوینده‌ ای است که حاوی انواع ترکیبات شیمیایی مضر و ترکیبات معطر بوده و می توانند سبب بروز و تشدید علائم خشکی و التهابات پوستی در مادران باردار شوند. لذا استفاده از شوینده مناسب می تواند کمک بزرگی در کنترل و التیام تحریکات و خارش پوست شود.

با توجه به ارزیابی های صورت گرفته و نظرات پزشکان متخصص زنان و زایمان، لوسیون شوینده دست، صورت و بدن اگزاسین با فرمولاسیون ویژه و منحصر به فرد خود اثرات مطلوبی در تسکین و پیشگیری از خارش و التهابات پوستی در ماردان باردار داشته است. این لوسیون شوینده بر پایه ترکیبات ضد التهاب و رطوبت رسان قوی؛ یک پاک کننده ملایم و کِرِمی غنی شده با عصاره جودوسر است که جهت پاکسازی پوست از آلودگی های روزانه و متناسب با نیازهای افراد با پوست خشک و حساس و یا دارای اگزما طراحی شده است. این محصول که در آن از ترکیبات پاک کننده ملایم و غیرصابونی استفاده شده، فاقد ایزوتیازولینون ها، رایحه ها و رنگ های شیمیایی است و مناسب و ایمن برای استفاده روزانه می باشد.

 لوسیون شوینده دست، صورت و بدن اگزاسین به عنوان شوینده منتخب نه تنها در افراد با پوست خشک، بسیار حساس و یا مبتلا به اگزما شناخته شده است، بلکه در میان مادران باردار از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و رضایت مصرف کنندگان را به همراه داشته است. استقبال مادران باردار با مشکلات پوستی از این محصول با توجه به اثرات تسکین دهندگی و کنترل خارش در پوست آنها بسیار حائز توجه بوده است.

شرکت فارمد سلامت سینا مفتخر است که توانسته با فرمولاسیون ویژه در محصولات خود، نگاهی متفاوت به حفظ سلامت و زیبایی پوست مادران باردار داشته و در راه رضایت این عزیزان قدم بر می‌دارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *