جلسه معرفی محصول برند اگزاسین و اورلین در بیمارستان فوق تخصصی مرکز طبی کودکان 1402


مورنینگ بیمارستان فوق تخصصی مرکز طبی کودکان در تاریخ 10/02/1402 با حضور اساتید، متخصصان و پزشکان فوق تخصص و همچنین کادر پرستاری و سوپروایزهای بخش های اطفال در سالن جلسات این مرکز برگزار شد. جراحی قلب مرکز طبی کودکان تنها بخش جراحی قلب کودکان در کشور است که دارای بخش های مراقبت ویژه قلب(CICU) و جراحی قلب(Open Heart ICU) و بخش مراقبت های ویژه و جراحی قلب باز کودکان (NICU) میباشد.
در این جلسه محصولات اختصاصی لاین مراقبت پوست کودکان شرکت فارمد سلامت سینا با برندهای اگزاسین و اورلین به عنوان محصولات هدف توسط مسئول فنی شرکت معرفی گردید. در توضیحات ارائه شده در حضور متخصصان، به طور ویژه به چگونگی مکانیزم اثربخشی سه محصول: کرم کنترل اگزما کودکان (Atopy Control Cream)، کرم محافظ پای کودک (Diaper Rash Cream) و لوسیون شوینده دست، صورت و بدن کودک (Cleansing Lotion for kids) از برند اگزاسین و کرم رطوبت-رسان پوست کودکان و نوزادان حاوی 3 درصد اوره (Emollient Cream 3% Urea) از برند اورلین پرداخته شد و با توجه به ویژگی های منحصر به فرد هر محصول و ترکیبات مؤثره، میزان اثربخشی ویژه آنها در کنترل و بهبود آسیب های پوستی ناشی از درماتیت آتوپیک و التهابات پوستی کودکان و نوزادان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که با استقبال گسترده متخصصان این مرکز بخصوص جناب آقای دکتر احسان آقایی مقدم رئیس بخش مراقبتهای ویژه و جراحی قلب باز کودکان (NICU) روبرو شد.
طراحی فرمولاسیون تخصصی محصولات شرکت فارمد سلامت سینا در کنترل و پیشگیری از التهابات، انواع اگزما و خشکی های مزمن پوست در کنار حذف استروئید ها، ترکیبات آلرژی زا و محرک نظیر پارابن ها، رنگ های شیمیایی، اسانس و ترکیبات معطر، این محصولات را جهت استفاده روزانه برای کودکان و نوزادان کاملا ایمن و بی ضرر ساخته است. با توجه به توضیحات ارزشمند جناب آقای دکتر آقایی مقدم در راستای توجه ویژه به نیاز کودکان و نوزادان به محصولات مؤثر مراقبت پوستی پس از اعمال جراحی سنگین بخصوص جراحی های قلب باز و نیز با توجه به مدت زمان طولانی بستری آنها در بخش های مراقبتی که عموما همراه با ایجاد ضایعات مختلف و واکنش های التهابی در پوست آنها می باشد؛ بر لزوم توجه ویژه و استفاده از محصولات تخصصی شرکت فارمد سلامت سینا طبق که یک دستورالعمل مشخص در روتین پوستی کودکان و نوزادان تأکید گردید. همچنین از بخش های مراقبت های ویژه این مرکز با حضور دکتر آقائی بازدید بعمل آمده و با کادر پرستاری گفتگو شد.
در راستای ادامه همکاری های مستمر شرکت فارمد سلامت سینا با مرکز طبی کودکان و استقبال پزشکان و کادر پرستاری و مراقبت های ویژه این مرکز، محصولات تخصصی لاین کودک شرکت فارمد سلامت سینا در قالب تدوین دستورالعمل ویژه جهت استفاده در بخش های مختلف به ویژه بخش مراقبت های ویژه و برگزاری جلسات مداوم با پزشکان و پرستاران این مرکز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
شرکت فارمد سلامت سینا مفتخر است تا مثل همیشه با مساعدت های ارزنده مدیریت شرکت و تلاش همه همکاران در واحدهای مختلف بتواند گامی مؤثر در کمک به بهبود و تسکین کودکان عزیزمان بردارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *