حضور شرکت فارمد سلامت سینا در هفتمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته ایران فارما 1401


هفتمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) در تاریخ 18 تا 20 مهرماه سال 1401 در مصلای بزرگ تهران برگزار گردید. در این کنگره بسیاری از شرکت های داروسازی مطرح، از جمله شرکت های زیر مجموعه هلدینگ دارویی گلرنگ حضور داشتند.

شرکت فارمد سلامت سینا با ارائه  3 نوع مکمل دارویی، ورزشی و محصولات پوستی توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد. مکمل های دارویی شامل شربت زینک دکتر کیدز، کپسول ایمیون ساپورت یوهلث، کپسول آیرون فورت ، کپسول بیوتین پلاس و قرص مولتی هیر بودند. مکمل های ورزشی شامل پودرهای پروتئین وی با طعم وانیل و شکلات، مس گینر با طعم شکلات، کراتین مونوهیدرات و بی سی ای ای بودند و محصولات پوستی شامل کرم های اورلین ( 3، 5 و 10 درصد) و کرم های اگزاسین ( کرم محافظ پای کودک ،اگزما کنترل و لوسیون شوینده ) و همچنیین 2 محصول جدید برند اورلین  کرم اورلین کامفورت و کرم روشن کننده ویتامین سی معرفی گردید.

در اولین روز از این کنگره جناب اقای دکتر فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت از محصولات غرفه فارمد سلامت سینا بازدید کردند و از محصولات این شرکت استقبال خوبی به عمل آوردند. بسیاری از بازدیدکنندگان این کنگره پزشکان متخصص و داروسازان و مسئولان فنی کارخانه های داروسازی بودند که با ارائه کاتالوگ و سمپل محصولات، توضیحات کاملی در مورد ویژگی ها و عملکرد هر محصول بطور جداگانه داده شد.

در آخرین روز برگزاری این کنگره، به پاس زحمات فراوان و تلاش های بی دریغ شرکت فارمد سلامت سینا لوح تقدیری از جانب سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران به مدیر عامل محترم این شرکت اهداء شد.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *