حضور شرکت فارمد سلامت سینا در هفدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران 1401


هفدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران در تاریخ 15 تا 18 آذر ماه سال 1401  مصادف با 6 تا 9 دسامبر 2022 در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار گردید. این کنگره به همت گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری و مشارکت انجمن علمی جراحی های کم تهاجمی زنان ایران ، انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران، انجمن پریناتولوژی و کولپوسکوپی و پاتولوژی سرویکس زنان انجام شد.

شرکت فارمد سلامت سینا در این کنگره با لانچ محصولات مکمل و محصولات بهداشتی جدید سبب جلب توجه بسیاری از پزشکان  متخصص زنان و بازدیدکنندگان شد. محصولات جدید مکمل شامل چهار نوع ساشه دایرکت منیزیم، ساشه ال- آرژنین، شاشه ال-کارنیتین و ساشه ویتامین C و محصولات جدید پوستی شامل  بالم رفع شقاق سینه و کرم پیشگیری از ترک بارداری بودند که با استقبال بی نظیری از سوی پزشکان متخصص زنان و زایمان و کارشناسان مامایی رو به رو شد.

لازم به ذکر است که در کنار لانچ محصولات جدید، محصولاتی مانند کپسول آیرون فورت، کپسول بیوتین پلاس و کپسول ایمیون ساپورت یوهلث و کرم های اگزما کنترل اگزاسین و کرم های اورلین به بازدیدکنندگان معرفی گردید. بسیاری از بازدیدکنندگان با مصرف محصولات قدیمی این کمپانی، موءید اثرگذاری خوب آنها بودند.

 در محصولات مکمل، میزان آهن با المنتال بالا در آیرون فورت و جذب ساشه ها بصورت دایرکت، همچنین در محصولات بهداشتی، عدم نیاز به شستشو محصول بالم شقاق بعد از مصرف در مادران شیرده نکاتی بود که از سوی متخصصین بسیار مورد توجه قرار گرفت.

این کنگره در روز 18 آذر ماه 1401 به پایان رسید.امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف بتوانیم بیش از پیش پاسخگوی نیاز و مفتخر به اعتماد همه هموطنان عزیزمان باشیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *