حضور شرکت داروسازی فارمد سلامت سینا در نوزدهمین همایش انجمن علمی داروسازان 1401


نوزدهمین همایش انجمن علمی داروسازان در تاریخ 11-9 شهریور 1401  مصادف با سپتامبر 2022توسط انجمن علمی داروسازان ایران با حضور مسئولان عالی‌رتبه وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو، دانشگاه‌های علوم پزشکی و سندیکاها و انجمن‌های علمی و صنفی مرتبط در مرکز همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک تهران برگزار شد. همایش انجمن داروسازان در این نوبت با خیرمقدم و خوشامد گویی  جناب اقای دکتر محمد شریف زاده ، متخصص فارماکولوژی و سم شناسی افتتاح شد.  این رویداد در دو بخش همایش علمی و نمایشگاه جانبی به فعالیت پرداخت . هدف از این همایش معرفی آخرین دستاوردها و نوآوری‌های حوزه داروسازی و ایجاد فضای مناسب برای پزشکان و داروسازان با هدف خدمات بیمار محور بود.
همچنین در بخش نمایشگاهی، شرکت‌های داروسازی حاضر در نمایشگاه، با معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود، پذیرای بازدیدکنندگان شدند.

شرکت فارمد سلامت سینا با شرکت در بخش نمایشگاهی در سه لاین  محصولات پوستی ، مکمل های دارویی و ورزشی  به معرفی محصولات خود پرداخت. محصولات  پوستی معرفی شده شامل کرم های اورلین 3 ،5 و 10 درصد ،کرم اورلین کامفورت و کرم روشن کننده ویتامین سی اورلین و کرم های اگزاسین بودند. مکمل های غذایی شامل کپسول ایرون فورت ، یوهلث ، بیوتین پلاس ، شربت زینک دکتر کیدز و قرص مولتی هیر ویتامین به همراه  مکمل های ورزشی برند MX3  معرفی شده شامل  پودر 100 درصد پروتئین وی با  طعم شکلات ، پودر 100 درصد پروتئین وی با طعم وانیل ، پودر 100 درصد کراتین مونوهیدرات ، پودر بی سی ای ای و پروتئین  های مس گینر با طعم شکلات بودند.

سرپرستان هر سه لاین  بروشور و سمپل تمامی محصولات را به همراه توضیحات لازم در مورد نحوه مصرف محصولات به بازدیدکنندگان ارائه دادند که با استقبال زیادی از جانب انها رو به رو شد. بسیاری از پزشکان و داروسازان با شناخت قبلی از  محصولات این شرکت موید اثربخشی آنها بر درمان بیماری ها بودند و رضایت خود را بدین صورت اعلام نمودند. این همایش در روز جمعه 11 شهریور به پایان رسید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *