جلسه معرفی محصولات پوستی برند اورلین و اگزاسین با همکاری بیمارستان تخصصی پوست رازی


جلسه معرفی محصولات پوستی شرکت فارمد سلامت سینا با همکاری بیمارستان تخصصی پوست رازی تهران در تاریخ 1401/11/1با حضور اساتید محترم بیماری­های پوست و مو، توسط تیم علمی واحد مارکتینگ و فروش برگزار گردید. در این جلسه متخصصین پوست و مو و اعضا هیئت علمی؛ خانم ها دکتر ربابه عابدینی (دانشیار)، دکترمریم غیاثی (دانشیار)، دکتر زهرا صفاریان، دکترایفا اعتصامی (استادیار) ، دکتر نرگس قندی (دانشیار)، دکتر مریم دانش پژوه (استاد)، دکتر نفیسه اسماعیلی (استاد) و همچنین آقایان دکتر شاهین حمزه لو، دکتر امیر هوشنگ احسانی (استاد)، دکتر حمیدرضا محمودی (دانشیار)، دکترعلی صادقی نیا (دانشیار) و دکتر پدرام نورمحمدپور (دانشیار)حضور داشتند.

 کلیه محصولات لاین پوستی شرکت فارمد سلامت سینا با برندهای اورلین و اگزاسین توسط نمایندگان علمی در این جلسه معرفی گردید. همچنین بطور ویژه کرم اگزما کنترل کودکان از برند اگزاسین و کرم حاوی 5 درصد اوره از برند اورلین به عنوان محصولات هدف معرفی شدند. این محصولات با توجه به شناخت قبلی و رضایت متخصصین پوست بیمارستان تخصصی رازی از کیفیت و اثربخشی بالای محصولات در درمان و پیشگیری از بیماری­های مرتبط با خشکی پوست و به طور ویژه کمک به بهبود اگزما، التهابات و خشکی پوست کودکان و نوزادان با استقبال گسترده­ای روبرو شدند.

کرم اگزما کنترل پوست کودکان اگزاسین دارای فرمولاسیونی مؤثر و منحصر به فرد بر پایه مواد طبیعی ضد التهاب و مرطوب­کننده، عصاره کامومیل و اوت میل است که با خواص ضد التهابی قوی در بهبود و درمان التهابات پوستی کودکان و نوزادان و همچنین کاهش خارش و خشکی پوست کودک موثر می باشد. این کرم دارای pH مناسب و سازگار با پوست حساس کودکان و بافتی سبک و غیر چرب است که موجب تامین رطوبت مورد نیاز و حفظ لطافت پوست کودکان می شود. علاوه براین، کرم اگزما کنترل کودکان اگزاسین فاقد ترکیبات حساسیت زا و نیز فاقد پارابن، ترکیبات استروئیدی و رنگ­های شیمیایی و سنتزی است که مصرف روزانه آن برای کودک و نوزاد ایمن می­باشد.

کرم حاوی 5 درصد اورلین حاوی مواد مؤثره اوره، اوسرین و هیالورونیک اسید است که با طراحی فرمولاسیون ویژه در کنترل و پیشگیری از خشکی­های مزمن پوستی اثربخشی قابل توجهی داشته و در بهبود عوارض ناشی از آن مؤثر می­باشد. همچنین با توجه به این که در فرمولاسیون این کرم از پارابن­ها، استروییدها، اسانس، پارافین و رنگ استفاده نشده است؛ جهت مصرف روزانه برای کنترل و بهبود خشکی پوست ایمن می­باشد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *